• USD Alış: 5.3375
  • USD Satış: 5.3589
  • Euro Alış: 6.0523
  • Euro Satış: 6.0765

Teslimat 
   Abonelik işlemleri tamamlanan dergi, onay işlemini takiben (2) iş günü içerisinde kargoya verilir. Saat 15.00'den sonra yapılan, resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan abonelik işlemleri, takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.
   Teslimat alanımız Türkiye sınırları dahilinde bulunan tüm il ve ilçeleri kapsamaktadır. Derginiz, anlaşmalı olduğumuz UPS veya MNG Kargo firmaları tarafından vermiş olduğunuz teslimat adresine gönderilir.
   Abonelik işlemi gerçekleştirdiğiniz ürün, kargoya teslim edildiğinde ilgili kargo firmasından cep telefonunuza bilgilendirme mesajı gelecektir. Adresinizde bulunmamanız durumunda kargo yetkilisi tarafından, siparişinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. (3) gün içerisinde şubeye giderek ürünü teslim almazsanız paketiniz kargo şirketi tarafından şirketimize iade edilir.
   Kargonuzda, derginin ve (varsa) yanında promosyon olarak verilen hediyede hasar olması durumunda, kesinlikle ürünü teslim almayınız ve kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyerek ürünü bize geri gönderiniz.
   Kargo ödemesi, şirketimiz tarafımızdan karşılanmaktadır.
   Kargo gönderim süresi ortalama 2 ile 7 gündür. İl ve ilçelere göre farklılık gösterebilir.
Kargo gecikmelerinden Aktüel Yaşam Dergisi ve yasamaktuel.com sorumlu değildir.

Aboneliğimizi İptal / Dergiyi İade Etmek İstiyorum, Ne Yapmalıyım?
   Sitemiz üzerinden yaptığınız abonelik işlemi sonrasında alacağınız hizmet şirketimizin garantisi altındadır. Abone olduğunuz dergiyle ilgili bir sorun yaşar ve iade etmek  isterseniz, yedi gün içinde iletişim sayfamızda yer alan basin@yasamgrp.com adresine e-posta ile ya da 0282 258 55 55 numaralı telefondan 1306 Dahili kodunu tuşlayarak bize ulaşabilirsiniz. Bu durumda, sizinle iletişime geçilecektir. Hiçbir ücret ödemeden aynı dergiyi yeniden alabilecek veya hesabınıza ürün bedeli iade edilecektir.
   Aboneliğinize ilişkin "sebep göstermeden cayma hakkı" abonelik işlemi yaptığınız günü takip eden ilk  7 günü içermektedir. Sebep göstermeden cayma hakkınızda iade edeceğiniz derginin sayfaları eksiksiz, (varsa) yanında hediye olarak verilen tüm promosyonlarla birlikte ve orijinal faturasıyla, hasar görmemiş haliyle iade etmeniz gerekmektedir.  Aktüel Yaşam Dergisi’ni tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.