• USD Alış: 6.1197
  • USD Satış: 6.1442
  • Euro Alış: 7.2007
  • Euro Satış: 7.2295
Serdar Ateşer İzmir'de

Serdar Ateşer İzmir'de

04.07.2017 - 00:05:04 |

Serdar Ateşer sessizliğini bozdu. Sanatçı İzmir ve Foça’da vereceği iki konser ve sonbaharda yayınlayacağı 'İş İşten Geçer Geçmez Ordayım' isimli albümle sahalara hızlı dönüş yapıyor.

ntv.com.tr

Şehir müziğinin efsane ismi Serdar Ateşer, grubu ile 7 Temmuz Cuma akşamı İzmir 6:45’de (Alsancak), 8 Temmuz Cumartesi akşamı Foça Gramofon Bar’da sahne alacak...

Serdar Ateşer, sessiz ancak iz bırakan müzikal yolculuğu ile meraklılarının sıkı takibinde olan bir isim. Sanatçıya bu projede Onur Duygulu ve Mesut Uçar eşlik ediyor.

Ateşer, uzun yıllardır müzik piyasamızı çekip çeviren, sürekli dinlenmeyi hak eden işleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Kurucularından olduğu kült grup Mozaik'ten bu yana çalışmalarına devam ediyor. Besteci ve yorumcu Ateşer, aynı zamanda Mor ve Ötesi, Ruşen Alkar, Ortaçgil, İsmira, Yok Öyle Kararlı Şeyler gibi isimlerin prodüktörlüğü ile tanınıyor. Henüz bitirdiği yeni albümü ‘İş İşten Geçer Geçmez Ordayım’ ise sonbaharda Kalan Müzik'ten yayınlanacak. 

AYVALIK'TAKİ TAŞ STÜDYOSUNDA

Serdar Ateşer, yayınladığı 'Avdet Seyri' albümü ile müzik piyasamızda önemli bir ses bıraktı. Kendisinden sonra gelenlerin mutlaka uğraması gereken bir dönemeç olan ‘Avdet Seyri’ yayınlandığı tarihten bu yana şehirli müzik formu ile uğraşanlar için önem taşıyor. 

Ateşer, Ayvalık'ta yer alan ‘1901’ yılında yapılmış ve aynı ismi taşıyan taş stüdyosunda bu coğrafyanın yanı sıra dünyanın birçok yerinden kasabaya yolu düşen çeşitli disiplinlerden sanatçıları da ağırlıyor.

Kaynak: NTV
YORUM YAZ